Chorwacja | Losinij Inwestycyjne domy kempingowe przy plaży - 8% rocznie

Chorwacja | Losinij | Mali Losinij

Inwestycyjne domy kempingowe przy plaży - 8% rocznie

Okazja inwestycji w domy kempingowe klasy premium umiejscowione na pięknej Chorwackiej wyspie zaraz przy plaży. 8% zwrotu z najmu i 4 tygodnie pobytu właścicielskiego. 

Wszystkie domy są w pełni wyposażone, umeblowane, wyposażone w klimatyzację i szereg innych udogodnień niezbędnych do spędzenia w nich idealnych wakacji. Dodatkowym atutem jest zadaszony taras o powierzchni ponad 20 m2, który jest nieodłącznym elementem każdego z wakacyjnych domów.

Domy występują w wersji z 2 lub 3 sypialniami i mogą komfortowo pomieścić do 6 lub 8 osób.

Domy wakacyjne są produkowane z najwyższej jakości materiałów zgodnie z europejskimi standardami EN 1647, EN 1949, EN 721 oraz ISO 9001. Modułowa konstrukcja na szkielecie z galwanizowanej stali zapewnia trwałośc użytych rozwiązań bez ryzyka nagłego pogorszenia jakości materiału, co często ma miejsce w przypadku szkieletu drewnianego. Wszystkie ściany domu zapewniają oddychalność wnętrza i mają doskonałe właściwości izolacyjne. Są zabezpieczone przed działaniem wody i wnikaniu wilgoci, a ich czyszczenie nie wymaga stosowania specjalnych środków.

Lokalizacja:

Chorwacja - Mali Losinij - Village Poljana

Zielona wyspa świateł i zapachów. Czarujące zatoki, łagodny klimat, bujne lasy, rybackie wioski. To wszystko tworzy unikalną mieszankę zapachów, smaków i kolorów. Tutaj turkus morza miesza się z zielenią drzew, fioletem lilii i błękitem nieba.

Kemping położony jest w najwęższym punkcie wyspy Mali Losinj w Chorwacji, która ze względu na bujną roślinnośćnazywana bywa „Zieloną Perłą Chorwacji”.

Unikalne położenie sprawia, że z obu stron otoczony jest przez kryształowe morze. Po jednej stronie znajduje się plaża, a po drugiej mały turystyczny port.

Sen z kojącym szumem fal, majestatyczny wschód słońca na plaży, śniadanie na tarasie czzy przepiękne otoczenie nieskażonej niczym śródziemnomorskiej przyrody. Zapierające dech w piersiach widoki i relaks na łonie natury w otoczeniu bujnej przyrody sprawia, że Kemping Poljana to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek dla całej rodziny.

Jak działa inwestycja?

Dokonujesz zakupu mobilengo domu od polskiej spółki, która zobowiązuje się go zainstalować na kempingu Vilage Poliana w Chorwacji. Za swój dom płacisz dopiero w momencie, gdy stoi on na miejscu przeznaczenia i wszelkie media są do niego podłączone. 

Podpisujesz umowę na zarządzanie najmem z lokalną spółką wchodzącą w skład grupy sprzedającej dom

Jakie są koszty zakupu?

W pełni wyposażony dom z 2 sypialniami można kupić od 199 tys. zł + VAT (25%). VAT można całowicie odzyskać niezależnie od tego czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy jesteś osobą fizyczną. W tej cenie mieści się całe wyposażenie i transport domu do kempingu. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. 

Jak zyskowna jest ta inwestycja?

Firma zarządzająca najmem oferuje Ci umowę gwarantującą 8% zwrotów netto rocznie (- koszty ubezpieczenia). W ramach umowy przysługuje Ci 4 tygodnie pobytu właścicielskiego, który może być wykorzystany również w miesiącach wakacyjnych (z ograniczeniami). Wartość pobytu właścicielskiego to 16 - 20 tys. zł. 

Jakie doświadczenia ma firma zarządzająca najmem? Czy jest pobyt na najem tego typu domków?

Firma zarządzająca najmem jest członkiem grupy, która zarządza 5 hotelami i prawie 300 domkami kempingowymi w Chorwacji. Ten model udostępnia inwestorom po kilkuletnich doświadczeniach związanych z zarządzaniem mobilnymi domami należącymi bezpośrednio do grupy. 

Jak chronione są moje prawa jako właściciela? Czy jestem właścicielem ziemi na kempingu?

Fizycznie dom w 100% należy do Ciebie. Działka, na której znajduje się dom jest wynajmowana od kempingu przez firmę zarządzająca najmem twojego domu. To firma zarządzająca najmem pokrywa koszty wynajmu ziemi, jeśli zdecydujesz się podpisanie umowy zarządzania najmem. 

Co jeśli kemping zbankrutuje lub nie będzie pobytu na najem w tym miejscu? 

Ogromną zaletą domu mobilengo jest to, że może być on przetransportowany w kontenerze w dowolne miejsce na świecie. Gdyby była konieczność zmiany lokalizacji umiejscowienia domu, to firma zarządzająca najmem przedstawi równie atrakcyjne nowe lokalizacje i pokryje koszty transportu w ciągu pierwszych 3 lat, a po tym czasie zmiana lokalizacji będzie wiązała się maksymalnym kosztem 1 tys. euro dla właściela domu. 

Co jeśli będę chciał sprzedać dom i wyjść z inwestycji?

Możesz to zrobić w dowolnym momencie, o ile nowy kupujący przejmie umowę zarządzania najmem. Operator oferuje też możliwość odkupienie od Ciebie domu po 8 roku za początkową cenę jego zakupu. 

Jakie są podatki, gdzie muszę się rozliczać z zysków?

W pierwszym roku sprzedawca pokryje koszty obsługi podatkowej w Polsce i zagranicą. Po drugim roku koszty takiej obsługi to ok. 800 zł rocznie. Podatek dochodowy w Chorwacji to 12% + lokalny surplus. 

 

 

Parametry nieruchomości

ID: IRC001
Typ nieruchomości: Bungalow
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Powierzchnia: 30 m2
Lokalizacja: Mali Losinj
Ilość sypialni: 2
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0
Cena: 46500 €

Wyposażenie i udogodnienia

Balkon
Basen
Garaż
Golf
Klimatyzacja
Ogródek
Parking
Plaża
Widok na morze

Numer oferty: IRC001

46500 € 199000 PLN 60000 $
  • Bungalow
  • Lokalizacja: Chorwacja/Losinij/Mali Losinij
  • Powierzchnia: 30 m2
  • Ilość sypialni: 2
  • Ilość łazienek: 1

ANKIETA

Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli to nam poznać Twoje preferencje i dobrać odpowiednie oferty.

Szybki Kontakt

+48 796 046 026

info@mdproperties.pl

Skontaktuj się

Newsletter

WARTA TOWER • ul. Chmielna 85/87 • Wejście nr 3, I piętro • 00-805 Warszawa • +48 796 046 026 • info@mdproperties.pl

Godziny otwarcia biura: Poniedziałek – Piątek 10.00 – 18.00

Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty, gdyż nasi pracownicy mogą być na spotkaniach poza biurem.

Copyright © 2017 MD PROPERTIES | PROJEKT: EADESIGN.PL