Aktualności

Dlaczego warto kupić nieruchomość na Costa del Sol?

2019-08-26 | tagi:

1. Jakość życia

Costa del Sol to nie tylko doskonały klimat, który zapewnia 300 dni słonecznej pogody w roku, ale także świetna infrastruktura do tego, aby ty i twoja rodzina mogła cieszyć się wspaniałym życiem na miejscu lub wakacyjnym pobytem. Costa del Sol oferuje: międzynarodowe lotniska w Maladze i Gibraltarze, doskonałe drogi, świetne publiczne i międzynarodowe szkoły, najlepsze szpitale – hiszpański system opieki zdrowotnej jest drugi w światowym rankingu. Doskonałym otoczeniem do tych wybudowanych rzeczy są uśmiechnięci ludzie wokół.

2. Tutaj nie będziesz się nudził

Costa del Sol to nie tylko plaże. Znajdziesz tutaj piękne górskie szlaki, w ziemie możesz pojeździć na nartach na Sierra Nevada. W zasięgu 2 godzin jazdy jest Malaga (miasto Picasso), Gibraltar, Granada, Kordoba, Sewilla, a dzięki szybkiemu pociągowi będziesz w Madrycie w ciągu dwóch godzin. Andaluzja to jeden z najpiękniejszych regionów Hiszpanii. Golfiści znajdą tutaj ponad 100 pól golfowych, żeglarze kilkadziesiąt marin, kitesurferzy doskonałe warunki do uprawiania tej dyscypliny.

3. Konkurencyjne koszty życia

Koszty życia na Costa del Sol są porównywalne do kosztów życia w polskich dużych miastach. Biorąc pod uwagę jakość otoczenia i porównując ceny w restauracjach, sklepach, na stacjach benzynowych to Costa del Sol zdecydowanie wygrywa np. z południem Francji, a oferuje podobny, jeśli nie lepszy standard życia. Nie bez znaczenia są również podatki, które ciągle w Hiszpanii są niższe niż w innych krajach regionu.

4. Bezpieczeństwo

Klienci MD Properties zawsze podkreślają to jak bezpiecznie czują się na Costa del Sol. Nie spotyka się tutaj wielu kieszonkowców, nie słyszy się praktycznie o włamaniach czy kradzieżach. Jest to region, który z racji wydarzeń w innych miejscach na świecie notuje bardzo wysoki wzrost ruchu turystycznego.

5. Rynek nieruchomości

Rynek nieruchomości jest na fali wznoszącej, ale ceny ciągle są atrakcyjne i dużo niższe niż przed kryzysem. Na rynku jest wiele nowoczesnych projektów, które preferują polscy klienci. Jednocześnie zarówno stopy zwrotu, jak i dostęp do łatwego finansowania zakupu jest atrakcyjny dla potencjalnych inwestorów. Kupując na Costa del Sol kupujesz nieruchomość o dobrej jakości i bardzo dobrym stosunku wartości do ceny.  

TAGI

ANKIETA

Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli to nam poznać Twoje preferencje i dobrać odpowiednie oferty.

Skontaktuj się

Newsletter

WARTA TOWER • ul. Chmielna 85/87 • Wejście nr 3, I piętro • 00-805 Warszawa • +48 796 046 026 • info@mdproperties.pl

Godziny otwarcia biura: Poniedziałek – Piątek 10.00 – 18.00

Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty, gdyż nasi pracownicy mogą być na spotkaniach poza biurem.

Copyright © 2017 MD PROPERTIES | PROJEKT: EADESIGN.PL