Jak o Ciebie dbamy?

O nas

MD Properties zrodziło się z pasji do nieruchomości. Chcieliśmy naszą wiedzą i podejściem do tego tematu podzielić się z polskimi inwestorami. MD Properties jest miejscem, w którym znajdą Państwo portfolio doskonałych nieruchomości inwestycyjnych oraz tzw. drugich domów. Jesteśmy małą, ale innowacyjną firmą z dużymi ambicjami. Naszym klientom prezentujemy produkty, których bardzo często nie znajdą w innych miejscach.

Autentycznie lubimy naszych klientów. Poznajemy ich potrzeby poprzez przyjacielską rozmowę. Chcemy, żeby zawsze decyzja o współpracy z nami była podjęta z pełnym przekonaniem, że możemy sobie pomóc. Jesteście dla nas niezwykle ważni i chcemy, żebyście mieli to poczucie na każdym etapie transakcji, ale i po niej, gdy spotkamy się na kawie. 


Doświadczenie

Założycielem MD Properties jest Marek Dzikowicz. Jest on związany z branżą nieruchomości od 8 lat. Przez kilka lat pracował dla jednego z największych chińskich zamkniętych funduszy nieruchomościowych. Rynkami, na których działał były Hiszpania, Portugalia, Grecja, Cypr, Włochy. Postanowił swoje doświadczenie przenieść na polski grunt, rozpoczynając działalność MD Properties w 2015 roku. 


Krok po kroku

Podczas pierwszej rozmowy lub spotkania zapytamy się o twoje cele. Do nich dobierzemy najlepsze możliwe rozwiązania. Wiemy, że twój czas jest cenny, dlatego ograniczymy twoje zaangażowanie w proces zakupu do niezbędnego minimum. Przeprowadzimy cię przez procedury formalno – prawne, pomożemy w negocjacjach, przeprowadzimy przez proces pozyskiwania finansowania. Będziecie traktowani z pełną uwagą i troską. Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem. Niezwykle szanujemy prywatność naszych klientów. Możecie być pewni, że naszej współpracy będzie towarzyszyła pełna poufność. 


Zawsze będziemy z Tobą

We współpracy z naszymi lokalnymi parterami pomożemy Ci we wszelkich sprawach związanych z posiadaniem nieruchomości. Zadbamy o zarządzanie najmem, naprawy i remonty. Jeśli potrzebujesz międzynarodowej szkoły dla swoich dzieci w nowym miejscu zamieszkania, również Ci w tej kwestii doradzimy.  

 

O prawne bezpieczeństwo naszych klientów dbają:

 

1) Wielka Brytania

 

Jedna z największych firm prawniczych specjalizująca się w prawie nieruchomościowym. Prawie 100 prawników pracujących w trzech biurach w Wielkiej Brytanii. Firma obsługuje zarówno inwestorów indywidualnych, ale również firmy np. z listy 250 FTSE. Specjalnie porozumienie z MD Properties umożliwia uzyskanie naszym klientom bardzo preferencyjnych stawek za świetnej jakości usługi. Strona interetowa: www.pls-solicitors.co.uk

 

 

2) Portugalia

 

Porozumienie prawników specjalizujących się w obsłudze międzynarodowych klientów. Świetna znajomość portugalskiego prawa i praktyki rynku nieruchomości, połączona z niezwykłą solidnością. Za naszych klientów osobiście odpowiada Dora Aleixo, która przeprowadziła niemal 700 transakcji z udziałem klientów z Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Niemiec i Polski. Strona internetowa: www.lawrope.com

 

3) Hiszpania

 

Ramallo Abogados to firma złożona z młodych, ale już doświadczonych i niezwykle sprawnych prawników. Butikowa obsługa klientów za przystępną cenę to ich znak rozpoznawczy. Za naszych klientów odpowiada osobiście Carlos Ramallo. Jego świetne relacje z naszymi dotychczasowymi klientami świadczą o najwyższej jakości usług. 

 

 

Klienci O nas

Skontaktuj się

Newsletter

WARTA TOWER • ul. Chmielna 85/87 • Wejście nr 3, I piętro • 00-805 Warszawa • +48 796 046 026 • info@mdproperties.pl

Godziny otwarcia biura: Poniedziałek – Piątek 10.00 – 18.00

Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty, gdyż nasi pracownicy mogą być na spotkaniach poza biurem.

Copyright © 2017 MD PROPERTIES | PROJEKT: EADESIGN.PL