Aktualności

  Hiszpański rynek nieruchomości w drugiej połowie 2018 roku

  Hiszpański rynek nieruchomości w drugiej połowie 2018 roku

  2018-08-30 | tagi:

  Hiszpański rynek nieruchomości mieszkalnych prze do przodu pełną parą. Po kryzysie nie ma już śladu, a liczba transakcji i wzrost cen na przestrzeni dwóch ostatnich lat świadczą o tym, że mamy do czynienia z ustabilizowanym trendem.
  Zakup nieruchomości w Chorwacji

  Zakup nieruchomości w Chorwacji

  2018-08-13 | tagi:

  Poniżej znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat zakupu i formalności związanych z posiadaniem nieruchomości w Chorwacji. Mamy nadzieję, że ułatwią one Państwu podjęcie decyzji o zakupie nowego domu lub apartamentu w tym pięknym kraju.
  Kredyt hipoteczny w Hiszpanii

  Kredyt hipoteczny w Hiszpanii

  2018-05-08 | tagi:

  W hiszpańskim banku można uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości w tym kraju. Polskie banki nie udzielają tego typu kredytów. Procedura uzyskania kredytu jest bardzo podobna do tej polskiej, a dokumenty są niemal identyczne.
  Dlaczego warto wybudować willę od podstaw na Costa del Sol?

  Dlaczego warto wybudować willę od podstaw na Costa del Sol?

  2018-04-26 | tagi:

  Coraz więcej naszych klientów chcę posiadać nieruchomość w Hiszpanii, która zapewnia im spełnienie 100% ich wymagań, pełną prywatność i poczucie niesamowitego luksusu. Dla wyjątkowych klientów stwarzamy możliwość posiadania takich wyjątkowych nieruchomości.
  Hiszpański rynek nieruchomości 2017

  Hiszpański rynek nieruchomości 2017

  2018-01-31 | tagi: Hiszpania Rynek Ceny Inwestycja

  Hiszpania nadal wielu inwestorom kojarzy się z szalejącym kryzysem na rynku nieruchomości, który szczególnie dotknął rejony popularne wśród zagranicznych nabywców. O tym obrazie obecnym w głowach inwestorów należy zapomnieć. Hiszpański rynek nieruchomości wyraźnie ożył. Na potwierdzenie tego należy przywołać dane za Q3 2017. Ceny w całym kraju rok do roku wzrosły o 4,4%, ale w niektórych regionach, jak np. Costa del Sol ten wzrost był jeszcze bardziej znaczący. Kluczowy jednak jest inny wskaźnik – liczba transakcji. Wzrosła ona o niemal 6% w stosunku do Q3 2016 roku.
  Hiszpański rynek nieruchomości w 2016 roku

  Hiszpański rynek nieruchomości w 2016 roku

  2018-01-31 | tagi: Hiszpania Rynek Ceny

  Hiszpania jest krajem, który został niezwykle dotknięty przez kryzys 2008 roku. Hiszpański rynek nieruchomości był tym, który doświadczył złego czasu najsilniej spośród wszystkich gałęzi gospodarki. Wystarczy wspomnieć, że na koniec 2009 roku w Hiszpanii na rynku było prawie 650 tyś. niesprzedanych nowych mieszkań. Mimo, że ciągle na rynku pozostaje prawie 500 tyś. nieruchomości na sprzedaż, to widać jednak wyraźne ożywienie. Okazuje się, że część projektów, głównie na wyspach i w mniej popularnych turystycznych regionach jest zupełnie pomijana w wyborach kupujących. Powoduje to sytuację, w której mimo ogromnej liczby gotowych i dostępnych nieruchomości w skali kraju, coraz częściej deweloperzy decydują się na rozpoczynanie nowych inwestycji, ale niemal tylko w najlepszych lokalizacjach.
  Rynek nieruchomości w Algarve 2016

  Rynek nieruchomości w Algarve 2016

  2018-01-31 | tagi: Portugalia Rynek ZakupCeny

  Portugalski rynek nieruchomości już wyraźnie odbił się od dna i w opinii wielu, czeka go przynajmniej kilka lat stabilnych wzrostów.
  Dlaczego warto inwestować w portugalskie nieruchomości właśnie teraz?

  Dlaczego warto inwestować w portugalskie nieruchomości właśnie teraz?

  2018-01-31 | tagi: Portugalia Prawo Rynek Ceny

  Portugalski rynek nieruchomości od 2008 roku znajdował się w głębokiej zapaści i przynajmniej przez pierwszych kilka lat nie było widać światełka w tunelu. Ku wielkiej uciesze wszystkich związanych z rynkiem nieruchomości w tym kraju portugalski urząd statystyczny odnotował pierwszy wzrost cen nieruchomości rok do roku w kwietniu 2015. Wzrost był niewielki, bo tylko 1,4%, ale w połączeniu z innymi wskaźnikami gospodarczymi musi napawać optymizmem.
  Domy opieki dla osób starszych, jako alternatywny sposób inwestowania w nieruchomości.

  Domy opieki dla osób starszych, jako alternatywny sposób inwestowania w nieruchomości.

  2018-01-31 | tagi: Wielka Brytania Inwestycja Rynek Ceny Zakup

  Narody europejskie starzeją się w sposób zastraszający. Jednym z krajów, który również boryka się z tym problemem jest Wielka Brytania. Już teraz na opiekę nad osobami starszymi wydaje się 14,5 miliarda funtów rocznie, z czego znaczna większość pochodzi ze źródeł publicznych. Ta liczba będzie znacząco rosła, gdyż szacuję się, że po roku 2050, aż 25% społeczeństwa brytyjskiego będzie miało powyżej 65 lat, a w sumie 8 milionów osób przekroczy wiek 80 lat.
  Jakie są dodatkowe zalety nabycia nieruchomości w Portugalii?

  Jakie są dodatkowe zalety nabycia nieruchomości w Portugalii?

  2018-01-31 | tagi: Portugalia Rynek Prawo

  Rząd Portugalii chcąc wspomóc rynek nieruchomości wprowadził kilka rozwiązań, które w znaczny sposób przyczyniły się do tego, że dzisiaj ten kraj jest na prostej ścieżce do ponownego wzrostu cen, a ilość niesprzedanych nieruchomości kurczy się w szybkim tempie. Mimo, że portugalski system podatkowy nie wydaje się atrakcyjny na pierwszy rzut oka, to w rzeczywistości ten kraj stał się jednym z europejskich rajów podatkowych.
  Dlaczego warto inwestować na rynku mieszkań studenckich w Liverpoolu?

  Dlaczego warto inwestować na rynku mieszkań studenckich w Liverpoolu?

  2018-01-31 | tagi: Wielka Brytania ZakupInwestycja Apartamenty Prawo Rynek

  Cała Wielka Brytania, a szczególnie Liverpool przeżywa prawdziwy boom w kwestii wzrostu liczby studentów zagranicznych na tamtejszych uniwersytetach. Bezpieczne szacunki mówią o tym, że ich liczba jeszcze wzrośnie w ciągu najbliższych pięciu lat o 15-20%. W samym Liverpoolu studenci zagraniczni stanowią ok. 18% ogólnej liczby studentów pięciu Liverpoolskich uniwersytetów.

TAGI

ANKIETA

Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli to nam poznać Twoje preferencje i dobrać odpowiednie oferty.

Skontaktuj się

Newsletter

WARTA TOWER • ul. Chmielna 85/87 • Wejście nr 3, I piętro • 00-805 Warszawa • +48 796 046 026 • info@mdproperties.pl

Godziny otwarcia biura: Poniedziałek – Piątek 10.00 – 18.00

Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty, gdyż nasi pracownicy mogą być na spotkaniach poza biurem.

Copyright © 2017 MD PROPERTIES | PROJEKT: EADESIGN.PL

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /usr/home/mdproperties/domains/mdproperties.pl/public_html/core/i18n/i18n.php on line 47